Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. Kadr i Płac

TVG sp. z o.o.

  • Gubin

    Gubin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • obliczanie wynagrodzeń za pracę oraz innych świadczeń pracownikom na podstawie przepisów płacowych, podatkowych oraz ZUS,

  • obliczanie wynagrodzeń oraz innych świadczeń wypłacanych na podstawie umów cywilnoprawnych,

  • sporządzanie i prowadzenie bieżącej dokumentacji kadrowo płacowej

  • wystawianie dokumentacji płacowej do spraw emerytalno-rentowych, zasiłków, itp.

  • rozliczanie czasu pracy pracowników, tj. ustalanie grafików, import do systemu kadrowo-płacowego godzin nadliczbowych z systemu zewnętrznego i ich weryfikacja, wprowadzanie nieobecności pracowników,

  • sporządzanie miesięcznych deklaracji ZUS, US i PFRON,

  • sporządzanie sprawozdań dla GUS,

  • ustalenie wysokości potrąceń komorniczych, prowadzenie ewidencji potrąceń oraz prowadzenie korespondencji z urzędami Komorników Sądowych,

  • prowadzenie korespondencji z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz innymi podmiotami,

  • bieżąca analiza zmian przepisów prawa dotyczących zasad wynagradzania, podatków oraz zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnym,

  • wystawianie zaświadczeń dla pracowników,

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty do spraw kadr i płac

  • praktyczna znajomość prawa pracy i zagadnień z zakresu administracji personalnej, naliczania wynagrodzeń, podatków oraz ubezpieczeń społecznych

  • odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność i sumienność

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony w pełnym wymiarze czasu pracy, pierwsza umowa na 6 m-cy, kolejna uzależniona od efektów pracy - na czas określony/lub nieokreślony

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwijania swoich kompetencji językowych w codziennej pracy

  • fundusz socjalny ("wczasy pod gruszą", bonusy świąteczne, dopłata do przedszkola, kolonii itp.)

  • darmowe ubezpieczenie grupowe na życie w wersji podstawowej

  • Pracowniczy Plan Kapitałowy (PPK)

  • parking strzeżony

  • darmowa kawa, herbata

  • pracę w miłej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • bonusy świąteczne

  • wczasy pod gruszą