Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/-ka ds. kadr i płac

Meritoros S.A.

  • Zabrska 16, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zabrska 16

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kadrowo-płacowa klientów,

  • sporządzanie deklaracji dla US i ZUS,

  • utrzymywanie relacji z klientami,

  • nadzór nad młodszymi kadrowymi i stażystami,

  • kontakty z instytucjami skarbowymi i ZUS.

Nasze wymagania

  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń z ZUS,

  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji GUS, PFRON oraz prowadzeniu ZFŚS,

  • doświadczenie w rozliczaniu pracowników oddelegowanych,

  • praktyczna i aktualna znajomość przepisów  prawa pracy, prawa podatkowego,  prawa ubezpieczeń społecznych

  • atutem będzie umiejętność obsługi programów Comarch ERP i Enova,

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

  • sumienność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • szkolenia finansowane lub współfinansowane przez pracodawcę,

  • elastyczny czas pracy - sam wybierasz swoje godziny pracy,

  • kartę Multisport,

  • prywatną opiekę zdrowotną,

  • dodatkowy wymiar płatnego urlopu wypoczynkowego - aż do 45 dni w roku,

  • świadczenia urlopowe,

  • bezpłatne lekcje angielskiego w godzinach pracy,

  • możliwość pracy częściowo zdalnej,

  • atrakcyjny system dodatkowych premii.

O nas

W związku z umacnianiem pozycji naszej firmy na rynku usług księgowych i ciągłym rozwojem działalności, systematycznie stwarzamy nowe miejsca pracy. Poszukujemy osób pragnących związać swoją karierę z branżą finansową i zapewniamy możliwość zdobycia bardzo obszernego doświadczenia w dziedzinach, w których operujemy. Nasi pracownicy maja również możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych podczas szkoleń oraz aktywnego wyboru ścieżki kariery. Ponadto zapewniamy sympatyczną atmosferę i bardzo dobre warunki w miejscu pracy.