Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/- ka ds. kadr i płac

TYGODNIK POWSZECHNY sp. z o.o.

  • Dworska 1C, Dębniki, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Dworska 1C

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa procesów prawno-pracowniczych (prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy oraz ubezpieczeniami społecznymi i zdrowotnymi);

  • obsługa umów cywilnoprawnych (rozliczanie umów, wykonanie zobowiązań zgłoszeniowych ZUS);

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PPK, GUS;

  • rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowniczych oraz zwolnień lekarskich;

  • sporządzanie list płac;

  • sporządzanie rocznych informacji dla pracowników (ZUS, PIT);

  • przygotowywanie analiz i raportów kadrowo-płacowych;

  • bieżące monitorowanie przepisów kadrowo-płacowych.

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku, w kompleksowym prowadzeniu spraw personalnych;

  • praktyczna znajomość prawa pracy oraz przepisów podatkowych i ubezpieczeniowych;

  • znajomość różnych form współpracy (umowy zlecenia, umowy o dzieło z prawami autorskimi, licencje, kontrakty B2B, etc.);

  • umiejętność naliczania listy płac oraz zasiłków;

  • znajomość obsługi systemu Płatnik;

  • doskonała organizacja pracy, dokładność i terminowość.

  • mile widziane: znajomość systemu Symfonia Kadry i Płace.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu;

  • pracę w modelu hybrydowym lub stacjonarnym;

  • elastyczny czas pracy;

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - wczasy pod gruszą/paczki świąteczne;

  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności;

  • dużą samodzielność i odpowiedzialność w ramach stanowiska pracy;

  • bezpłatne firmowe produkty i usługi;

  • dofinansowanie szkoleń i kursów;

  • brak dress code’u.