Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w thomas cementy sp. z o.o. 1. Administrator danych Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest thomas cementy sp. z o.o., ul. Zawodzie 20 A, 02-981 Warszawa, jako pracodawca.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
thomas cementy sp. z o.o.

Specjalista/ka ds. kadr i płac - Księgowa/wy

thomas cementy sp. z o.o.O firmie

  • Promienna 51, Jaworzno
    Jaworzno, śląskie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 22 maj 2021
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Promienna 51

Jaworzno

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne)

  • rozliczanie czasu pracy, zwolnień lekarskich i innych absencji pracowników

  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS, US, PPK, GUS, PFRON

  • realizacja potrąceń, m.in. zajęć komorniczych i administracyjnych

  • prowadzenie i archiwizacja akt osobowych pracowników

  • wystawianie dokumentacji kadrowej dla pracowników, w tym sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń, wystawianie świadectw pracy

  • sporządzanie zaświadczeń w tym Z-3, RP-7

  • sporządzanie zestawień i raportów z zakresu administracji płacowej

  • księgowanie delegacji

  • wprowadzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowo-finansowych

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych

  • znajomość obsługi programu Symfonia Kadry i Płace, Płatnik oraz MS Office, w szczególności Excel

  • dbałość o szczegóły i umiejętność zachowywania poufnych informacji

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • elastyczny czas pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

thomas cementy sp. z o.o. – znaczący podmiot na krajowym rynku specjalistycznych spoiw budowlanych do zastosowań w geotechnice, hydrotechnice i drogownictwie,

działający na rynku od 25 lat, będący częścią niemieckiej thomas gruppe, posiadający 3 zakłady produkcyjne w Warszawie Ostrołęce i Jaworznie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Wymagane dokumenty:

  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego

  • CV zawierające informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1320), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane służące do kontaktowania się z kandydatem (np. numer telefonu, adres do korespondencji), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.