Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. kadr i płac

ABAK S.A.O firmie

  • Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie obsługi kadro-płacowej klientów biura rachunkowego
  • sporządzanie niezbędnych deklaracji do ZUS i US, a także informacji do GUS i PFRON
  • przygotowywanie raportów i informacji związanych z wynagrodzeniami i zatrudnieniem
  • bezpośrednią współpracę z klientami biura

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy ze spółkami które zatrudniają ponad 50 pracowników oraz w naliczaniu list płac z wieloma składnikami wynagrodzenia
  • umiejętność praktycznego zastosowania przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych
  • dokładność, terminowość oraz skrupulatność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowę B2B/ umowę zlecenie
  • regularne szkolenia wewnętrzne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej
  • dofinansowanie do kart sportowych
  • ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku aplikuj.

ABAK S.A. będąca jednym z ogólnopolskich liderów branży usług księgowych, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze księgowej, podatkowej i kadrowo-płacowej przedsiębiorstw, osób fizycznych, spółek osobowych i osób prawnych poszukuje do jednego ze swoich oddziałów osoby na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Olsztyn, Legnica

Specjalista/ka ds. kadr i płac, Legnica