Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. Kadr i Płac

APC PRESMET Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

APC PRESMET Sp. z o.o.

Oświecimska 122H

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników,

  • Sporządzanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,

  • Przygotowywanie i naliczanie wynagrodzeń,

  • Ewidencjonowanie i rozliczanie absencji chorobowych, urlopowych i związanych z rodzicielstwem,

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS,

  • Obsługa programu Płatnik i Sage Kadry i Płace,

  • Dokonywanie potrąceń komorniczych,

  • Obsługa PPK,

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach,

  • Prowadzenie rekrutacji na wolne stanowiska pracy,

  • Przygotowywanie planów szkoleń i zlecanie ich realizacji firmom zewnętrznym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego,

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – min. 3 lata,

  • Praktycznej znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • Praktycznej znajomości programu Sage Kadry i Płace,

  • Umiejętności obsługi programu Płatnik.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Przyjazną atmosferę w pracy,

  • Dostępność szkoleń i kursów.

Pomimo krótkiego okresu działalności jako samodzielna firma, załoga APC PRESMET posiada wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie dennic, zbiorników oraz wszelkiego rodzaju aparatury ciśnieniowej wyniesione z wcześniejszego okresu swojej działalności.

Doświadczenie oraz nieustannie doskonalone wysokie kwalifikacje pracowników są gwarancją wysokiej jakości produktów firmy jak i terminowości zleceń. Kadra APC PRESMET jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę zarówno w zakresie wykonawstwa jak i montażu produkowanych elementów.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem tel. 77 40 20 027 lub za pośrednictwem przycisku Aplikuj.