Oferta pracy

Specjalista/-ka ds. Kadr i Płac

Miló Dominik FrasunkiewiczO firmie

Miló Dominik Frasunkiewicz

Wojska Polskiego 75

Sieradz

Firma Miló, producent zlewozmywaków oraz armatury sanitarnej,
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie akt osobowych pracowników
  • Obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązaniem umów o pracę
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą ubezpieczeń na życie, opieki medycznej, pakietu sportowego
  • Dokonywanie zmian w regulaminie wynagrodzeń, regulaminie pracy oraz ZFŚS
  • Naliczanie i weryfikacja list płac dla pracowników
  • Weryfikacja i kontrola czasu pracy
  • Monitorowanie poprawności rejestracji dokumentacji w systemie kadrowo-płacowym
  • Przygotowywanie deklaracji PFRON,ZUS, PIT oraz sprawozdań GUS
  • Sporządzanie raportów
  • Zapewnianie zgodności procesów z przepisami w zakresie prawa pracy i wynagrodzeń

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w samodzielnym naliczaniu i weryfikacji list płac
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Praktyczna znajomość zagadnień dot. rozliczenia czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu ZFŚS
  • Odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wsparcie zespołu we wdrożeniu w nowe obowiązki,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • dodatkowe premie i bonusy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet szkoleń zawodowych oraz stanowiskowych
  • przyjazną atmosferę
  • pracę w zaangażowanym zespole
  • ciekawe, inspirujące projekty
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego / prywatnej opieki medycznej / karty MultiSport
Mając na uwadze aktualną sytuację na rynku, zaaplikuj do nas już teraz, a jeśli zechcesz to spotkanie rekrutacyjne możemy umówić w bardziej sprzyjających warunkach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy