Oferta pracy

Specjalista(ka) ds. Kadr i Płac

Dura Line Poland Sp. z o.o

  • Kościńskiego 23, Sochaczew
    Sochaczew, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Kościńskiego 23

Sochaczew

Twój zakres obowiązków

MISJA STANOWISKA:

Jako Specjalista(ka) ds. Kadr i Płac będziesz odpowiedzialny(a) za prowadzenie dokumentacji i obsługę kadrowo-płacową pracowników firmy oraz sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń i zasiłków ZUS.

JUŻ DZIŚ DOŁĄCZ DO NASZEGO CORAZ WIĘKSZEGO ZESPOŁU!

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE:

• Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnianiem cudzoziemców

• Nadzór nad ewidencjonowaniem i rozliczaniem czasu pracy pracowników

• Sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US, PFRON, GUS

• Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik

• Obsługa umów cywilnoprawnych

• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi

• Obsługa w zakresie ZFŚS oraz pozostałymi świadczeniami pracowniczymi

• Tworzenie raportów i analiz z zakresu kadrowo-płacowego na wewnętrzne potrzeby organizacji

• Wsparcie merytoryczne kadry kierowniczej w zakresie prawa pracy

Nasze wymagania

Szukamy osoby, która posiada:

• Co najmniej 5-letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac na samodzielnym stanowisku w przedsiębiorstwie zatrudniającym ponad 100 pracowników (doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem)

• Doświadczenie w obsłudze programu kadrowo-płacowego Enova i programu Płatnik (mile widziane)

• Praktyczną znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub chęć do nauki

• Umiejętność analitycznego myślenia

A ponadto:

• Potrafi skutecznie planować i organizować swoją pracę oraz ustalać priorytety

• Jest odpowiedzialna i aktywna w podejściu do rozwiązywania problemów

• Posiada inicjatywę w działaniu oraz orientację na realizację zadań

• Wykazuje się sumiennością w realizacji powierzonych zadań

• Potrafi i lubi pracować w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Premia kwartalna

  • Dofinansowanie posiłków

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta sportowa – Multisport

  • Bonusy na święta

  • Dofinansowanie "wczasów pod gruszą" oraz wypoczynku dzieci i młodzieży

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Dura-Line zajmuje się wytwarzaniem mikrorur, wiązek i rur osłonowych. Jesteśmy światowym liderem w tej branży i wytwarzamy ponad 400 milionów metrów rur rocznie! Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy niezbędne połączenia, które umożliwiają niezawodną infrastrukturę dla opieki zdrowotnej, stabilną komunikację dla osób udzielających pierwszej pomocy, zdalną pracę i naukę dla miliardów ludzi na całym świecie, oraz krytyczne połączenia międzyludzkie dla rodzin i przyjaciół, dzięki niezawodnej technologii.

Dura-Line jest częścią Orbia, społeczności firm współpracujących ze sobą w celu sprostania najbardziej złożonym wyzwaniom świata. Wiąże nas wspólny cel: PODNOSZENIE POZIOMU ŻYCIA NA CAŁYM ŚWIECIE.

Więcej informacji o Dura-Line znajdziesz na stronie: www.duraline-europe.com/pl/o-nas/kariera/.

Dura-Line to firma wywodząca się z USA, która od ponad 50 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją produktów związanych z infrastrukturą teleinformatyczną i elektroenergetyczną.

Za każdym razem, gdy odbierasz telefon komórkowy, logujesz się do Internetu, korzystasz z naszych produktów! Nasze rury chronią kable światłowodowe, które przenoszą wszystko - od bezcennych zdjęć Twojego szczeniaka po najnowsze wyniki sportowe.

Bez względu na to, jaką rolę odgrywa każdy z nas, wszystko, co robimy, jest ze sobą powiązane, a sukces naszej firmy zależy od naszych pracowników!

Przewiń do profilu firmy