Oferta pracy

Specjalista/-ka ds. Kadr i Płac

ASTEK PolskaO firmie

  • Mokotowska 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ASTEK Polska

Mokotowska 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa pełnego procesu zatrudnienia pracowników w tym: prowadzenie akt osobowych, sporządzanie umów o pracę, aneksów, świadectw pracy

  • Nadzór na prawidłowością harmonogramów czasu pracy oraz rozliczanie ewidencji czasu pracy, weryfikacja poprawności dostarczonych danych

  • Przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do zatrudnienia cudzoziemców z zachowaniem odpowiednich terminów

  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń BHP

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Wiedza i praktyczne doświadczenie w zakresie zatrudniania cudzoziemców

  • Doświadczenie w układaniu grafików i harmonogramów pracy

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość programu kadrowo-płacowego enova365 oraz programu Płatnik

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel

  • Samodzielność, odpowiedzialność i skrupulatność w realizacji zadań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa