Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Kadr i Płac

Wirtualna Polska Media S.A.O firmie

  • Żwirki i Wigury 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wirtualna Polska Media S.A.

Żwirki i Wigury 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne naliczanie i sprawdzanie poprawności wyliczeń list płac.

  • Kontrola oraz zapewnienie poprawności danych niezbędnych do naliczenia wynagrodzeń.

  • Rozliczanie czasu pracy (np. nieobecności, zasiłków chorobowych).

  • Przygotowywanie dokumentów z zakresu administracji personalnej i płac – umowy, zaświadczenia, deklaracje.

  • Rozliczanie składek ZUS oraz obsługa dokumentów zgłoszeniowych ZUS.

  • Bieżąca obsługa pracowników.

  • Sporządzanie dokumentacji kadrowej, w tym umowy, aneksy, wypowiedzenia, świadectwa pracy.

  • Przygotowywanie dokumentacji dla zewnętrznych organów kontrolujących.

  • Ewidencja i rozliczanie benefitów pozapłacowych.

  • Sporządzanie deklaracji PFRON, GUS, ZUS, PIT.

  • Zatrudnianie i rozliczanie cudzoziemców.

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe.

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych.

  • Umiejętność naliczania wynagrodzeń / list płac.

  • Praktyczna umiejętność dokonywania rozliczeń z ZUS (znajomość programu Płatnik), US, PFRON.

  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu rozliczania czasu pracy i zatrudniania cudzoziemców.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.

  • Znajomość systemu Enova365.

  • Samodzielność, rzetelność oraz doskonała organizacja pracy.

  • Nastawienie na team work. :)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w zgranym zespole.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnym medium.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy.

  • Nowoczesne biuro.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Przewiń do profilu firmy