Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/-ka ds. kadr i płac

Cryogas M&T Poland S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z przepisami prawa pracy

  • Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy

  • Naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców

  • Rozliczanie benefitów pracowniczych

  • Prowadzenie rozliczeń oraz sporządzanie deklaracji do ZUS, US, PPK oraz GUS

  • Organizowanie procesów i procedur kadrowo-płacowych

  • Współpraca z działem księgowości i innymi działami

  • Przygotowanie raportów na potrzeby wewnętrzne spółki

  • Wprowadzanie do systemu bankowego przelewów z tytułu wynagrodzeń, składek ZUS i podatku dochodowego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kadr i płac min. 5 lat

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych

  • Doświadczenie w obsłudze systemów kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość programu Symfonia

  • Samodzielność oraz odpowiedzialność za wyniki swojej pracy,

  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat;

  • Kartę opieki medycznej;

  • Kurs języka rosyjskiego oraz angielskiego w siedzibie firmy;

  • Dofinansowanie do karty sportowej;

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia;

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy);

O nas

Intensywnie rozwijająca się spółka z branży energetycznej poszukuje kandydata na stanowisko: