Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/-ka ds. kadr i płac

Ferretti & Bębenek Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy Kancelarią zrzeszającą księgowych, doradców podatkowych i prawnych. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorstw krajowych jak i międzynarodowych.

Jest to idealne stanowisko dla osoby, która posiada doświadczenie na samodzielnym stanowisku w biurze rachunkowym, dziale kadrowo-płacowym zewnętrznej (outsourcing) i jest gotowa zaangażować się w nowe wyzwania i dołączyć do rozwijającej się firmy gdzie panuje miła atmosfera pracy.

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz akt osobowych
  • Sporządzanie dokumentów związanych z nawiązaniem oraz rozwiązaniem stosunku pracy
  • Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych
  • Naliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych oraz zasiłków związanych z rodzicielstwem
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, monitorowanie terminów szkoleń BHP oraz badań lekarskich
  • Sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON oraz sprawozdań GUS
  • Sporządzanie raportów oraz zestawień kadrowo-płacowych
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS)

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
  • Praktyczną znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych
  • Doświadczenie w sporządzaniu i składaniu deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • Znajomość programu PŁATNIK
  • Praktyczną znajomość modułu Kadry i Płace w programie Sage Symfonia
  • Znajomości obsługi komputera (MS Office, w tym Excel min. średniozaawansowany)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego

Wymagania:

  • pracę w centrum Warszawy
  • prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym
  • pracę w rozwijającej się firmie doradczej
  • pracę w zespole doradców z dziedziny finansów i prawa
  • miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

Ogłoszenie archiwalne