Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/-ka ds. Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Praca w szpitalu należącym do Grupy LUX MED w Warszawie na Żoliborzu.

Zakres obowiązków:

  • Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS oraz zaliczek na podatek dochodowy w zakresie umów o pracę i umów cywilnoprawnych;
  • Administrowanie dokumentacją zasiłkową i naliczanie zasiłków;
  • Rozliczanie czasu pracy;
  • Prowadzenie pełnych rozliczeń ZUS - w tym także sporządzanie korekt;
  • Sporządzanie deklaracji i rozliczanie należności dla US;
  • Przygotowywanie sprawozdań dla GUS;
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac;
  • Obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw płacowych;
  • Sporządzanie umów o pracę, umów zlecenie oraz umów w ramach DG.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: ekonomiczne, ZZL lub pokrewne;
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowane w firmie zatrudniającej powyżej 200 osób;
  • Dobra, wykorzystywana w codziennej praktyce znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych;
  • Znajomość programu Raks SQL Kadry i Płace;
  • Biegła znajomość obsługi programu Płatnik, w tym praktyczna znajomość zasad sporządzania korekt dokumentów rozliczeniowych do ZUS;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel;
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • Poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • Benefity pozapłacowe (min. opieka medyczna, karta sportowa);
  • Miłą i przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się