Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Specjalista/ka ds. kadr i płac

USŁUGI KSIĘGOWE ESSENTIA sp. z o.o.

Augustyna Kordeckiego 50

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie akt osobowych, dokumentacji kadrowej i płacowej,

  • Naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowy,

  • Sporządzanie dokumentów, m.in. umów o pracę, świadectw pracy, zaświadczeń,

  • Zarządzanie dokumentacją pracowniczą,

  • Nadzór nad terminowością przeprowadzania szkoleń BHP i badań lekarskich,

  • Przygotowywanie list płac, naliczanie składek PPK,

  • Rozliczanie czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich,

  • Sporządzanie comiesięcznych deklaracji do ZUS,

  • Sporządzanie corocznych deklaracji PIT4r, PIT8Ar i PIT11,

  • Kontakt z ZUS.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w dziale Kadr i Płac,

  • Znajomość programu RAKS SQL – warunek konieczny.

  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,

  • Dobra znajomość zasad naliczania, wynagrodzeń, przepisów podatkowych, ZUS oraz prawa pracy,

  • Dobra znajomość programu Płatnik,

  • Dobra organizacji pracy oraz zdolności komunikacyjne.

Mile widziane

  • Znajomość przepisów dot. zatrudniania Cudzoziemców spoza UE,

  • Osoba z Warszawy lub bliskich okolic.

To oferujemy

  • Pracę dodatkową z możliwością nawiązania stałej współpracy,

  • Praca stacjonarna,

  • Wsparcie osób z doświadczeniem,

  • Przyjazną atmosferę,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Szkolenia.

Nasze biuro rachunkowe już od ponad dekady świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu księgowości oraz kadr i płac. Współpracujemy z wieloma firmami, które wyrażają zadowolenie z wysokiego standardu naszych usług. Kładziemy nacisk na doskonalenie swoich umiejętności, poszerzanie wiedzy naszej kadry, a także miłą atmosferę w zespole.

Naszym niewątpliwym atutem jest posiadanie uporządkowanego i opisanego w wewnętrznych procedurach standardu pracy oraz innowacyjnych narzędzi wspomagających pracę w biurze rachunkowym.

Przewiń do profilu firmy