Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Kadr i Płac

Europejski Fundusz Leasingowy

Legnicka 48 C-D

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie, aktualizowanie i archiwizowanie dokumentacji kadrowej związanej ze stosunkiem pracy, w tym dbanie o kompletność i poprawność dokumentacji: akt osobowych, wniosków, formularzy

  • naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulaminami wewnętrznymi, w tym kontrola całej dokumentacji niezbędnej do przeliczania wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców, poprawne ewidencjonowanie danych w systemie kadrowo-płacowym, transfer przelewów do banku, archiwizowanie dokumentacji płacowej oraz rozliczanie z księgowością

  • koordynowanie procesu aktualizacji danych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, w tym przygotowywanie wymaganych przepisami deklaracji miesięcznych i rocznych oraz korekt deklaracji, dokonywanie zwrotów składek ZUS oraz realizacja płatności

  • obsługiwanie korespondencji z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Skarbowym, Głównym Urzędem Statystycznym, komornikami oraz innymi instytucjami zewnętrznymi

  • przygotowywanie zaświadczeń o zarobkach, dokumentów RMUA, innych zaświadczeń, a także dystrybucja pasków płacowych oraz przygotowywanie rocznych i miesięcznych deklaracji podatkowych

  • rozliczanie czasu pracy

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, finanse, bankowość

  • wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków

  • terminowość i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w tym MS Excel na poziomie średniozaawansowanym), programów Płatnik oraz mile widziana znajomość systemu kadrowo-płacowego Impuls

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę na czas zastępstwa

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

  • przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę

  • możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole

  • szkolenia i programy rozwojowe

  • pracę hybrydową - zarówno zdalnie jak i w nowoczesnym biurze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Program Wellbeing

  • buisness casual dress code