Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Kadr

TEYON S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

TEYON S.A.

Opolska 110

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji dot. stosunku pracy.

  • Przygotowywanie dokumentacji dot. umów cywilnoprawnych.

  • Współpraca z działem HR w zakresie on- i off-boardingu.

  • Prowadzenie i archiwizacja akt osobowych pracowników.

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych pracowników w systemie kadrowym.

  • Prowadzenie spraw związanych z ewidencją i rozliczaniem czasu pracy pracowników, w tym ewidencjonowanie i rozliczanie absencji: urlopów, zwolnień lekarskich itp.,

  • Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych do ZUS, GUS, PFRON.

  • Zatrudnianie cudzoziemców, w tym wypełnianie stosownych wniosków.

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatkowych, itp.

  • Wsparcie merytoryczne kadry menedżerskiej w zakresie prawa pracy.

  • Zarządzanie benefitami pracowniczymi.

  • Obsługa BHP i medycyny pracy.

  • Tworzenie zmian do regulaminów/aktów wew. spółki oraz dokumentów pracowniczych, zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi oraz prawem podatkowym.

Nasze wymagania

  • Minimum jeden rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Praktycznej wiedzy z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku od osób fizycznych.

  • Dokładności, terminowości, samodzielności i zaangażowania.

  • Rozwiniętych zdolności interpersonalnych.

  • Dobrej znajomości angielskiego (min. B2).

  • Znajomości obsługi systemu Enova, Płatnik, będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej sytuacji finansowej i ugruntowanej pozycji na światowym rynku.

  • Prywatny pakiet medyczny w Luxmed.

  • Pracę w nowoczesnym biurze o wysokim standardzie, dostosowanym specjalnie do naszych potrzeb.

  • Członkostwo w programie Multisport współfinansowane przez pracodawcę,

  • Hybrydowy model pracy (3 dni w biurze, 2 dni z domu).

  • Pyszną kawę, szeroki wybór herbat oraz świeże owoce w biurze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Do naszego nowego biura mieszczącego się w budynku O3 Business Campus przy ul. Opolskiej 110 poszukujemy osoby, która wesprze Teyon i Leading Devices w bieżących zadaniach związanych z administracją personalną.

TEYON S.A.

Teyon S.A. to producent i wydawca gier komputerowych na konsole oraz PC. Znany z takich gier jak Terminator Resistance, Monster Truck Championship oraz Bird Mania.

Przewiń do profilu firmy