Oferta pracy

Specjalista/-ka ds. Kadr

Contract Administration Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Contract Administration jest firmą specjalizującą się w administracji płac i kadr, obecną na polskim rynku od 30 lat. Poprzez nasze oddziały w Polsce, Czechach i na Słowacji pomagamy na co dzień w obsłudze kadrowo-płacowej kilkuset klientom z różnych branż.

Specjalista/-ka ds. KadrNumer ref.: Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowej pracowników
  • Administrowanie dokumentacją pracowniczą związaną ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia (m.in. prowadzenie akt osobowych, tworzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, zmianą warunków zatrudnienia oraz rozwiązywaniem stosunku pracy, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu, etc.)
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr (w tym także na potrzeby GUS)
  • Kontakty z klientami wg potrzeb, również w języku angielskim

Wymagania:

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze administracji kadr (mile widziane doświadczenie w firmie zatrudniającej pow. 300 osób)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (gotowość do rozmowy telefonicznej w języku angielskim)
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy
  • Praktyczna wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Wczasy pod gruszą
  • Sezonowe dostawy świeżych owoców

Nasze biura:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy