Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. kadr

ANNA LEWICKA "L-BIT"O firmie

ANNA LEWICKA "L-BIT"

aleja Armii Krajowej 61

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji kadrowej (akt osobowych, ewidencji czasu pracy)

  • Kontrola terminów badań lekarskich oraz szkoleń BHP

  • Obsługa ubezpieczeń grupowych oraz innych benefitów oferowanych przez pracodawcę

  • Współpraca z firmą księgową w obliczaniu wynagrodzeń

  • Wystawianie wymaganych dokumentów i zaświadczeń dla pracowników i zleceniobiorców

  • Udzielanie informacji z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 3 lata doświadczenia w dziale personalnym na tym samym lub pokrewnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Kartę Multisport, pakiet ubezpieczenia na życie, prywatną opiekę medyczną

  • Elastyczny czas pracy

  • Weekendowe wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Biuro projektów L-Bit powstało w 1998 roku. Jest profesjonalną firmą inżynierską specjalizującą się w sporządzaniu dokumentacji projektowej w zakresie konstrukcji budowlanych. Przedmiotem naszych opracowań są obiekty przemysłowe, handlowe, obiekty użyteczności publicznej, budynki mieszkalne i biurowe. Współpracujemy z dużymi polskimi i niemieckimi biurami projektów przy wymagających inwestycjach.

Przewiń do profilu firmy