Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. Kluczowych Klientów

BEAUTYEUROPE.EU Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Głównie obowiązki: rozwój sprzedaży na podległym terenie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w obszarze medycznym mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży (branża Beauty) mile widziane

  • skuteczności w działaniu – pozyskanie klientów i budowanie długotrwałych relacji bussinesowych

  • brak ograniczeń czasowych

  • umiejętności zarządzania czasem pracy, efektywnego planowania

  • zaangażowanie i nastawienie na sukces

  • ważne prawo jazdy kat. B

  • znajomość obsługi komputera MS OFFICE, posługiwanie się Social mediami mile widziane

To oferujemy

  • pracę w prestigowym środowisku lekarzy medycyny estetycznej i ortopedów

  • interesującą pracę w firmie o zasięgu europejskim

  • rozwój zawodowy

  • szkolenia przed przystąpieniem do pracy

  • wynagrodzenie: podstawa + premie bez limitu

  • narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon

Beautyeurope.eu to firma zajmująca się sprzedażą wyrobów medycznych, dostarczaniem wiedzy w zakresie medycyny regeneracyjnej i estetycznej, opracowywaniem innowacyjnych produktów oraz rozwojem swoich klientów w dziedzinach, w których dążą do perfekcji.

Celem firmy jest dostarczenie na rynek certyfikowanych wyrobów medycznych najwyższej jakości w najniższych cenach. Ogromne doświadczenie pozwala nam produkować wyroby pod własną marką, jak i dostarczać produkty najwyższej jakości z różnych stron świata.

Specjalnie zaprojektowana platforma internetowa www.beautyeurope.eu ma spełnić oczekiwania osób poszukujących bezpiecznych i skutecznych produktów, osób chcących rozwijać swój warsztat i wymieniać się doświadczeniami. To miejsce, gdzie w przyszłości pacjenci będą mogli znaleźć swoją ulubioną klinikę, nabyć produkty polecane przez specjalistów oraz zdobyć wiedzę o nowych trendach i możliwościach, jakie daje im medycyna.

Beautyeurope.eu to firma, dla której piękno ma postać wielowymiarową. Nie tylko piękno zewnętrze, ale przede wszystkim zdrowie i dobre samopoczucie pozwala czuć się pięknym.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane, które spełniają poniższe warunki, prosimy o przesłanie ofert zawierających życiorys oraz aktualne zdjęcie do dnia 05 stycznia 2022r.