Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. komunikacji Digital & E-commerce

Bolsius Polska Sprzedaż O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu i realizacja strategii zwiększającej znajomość marki Bolsius w kanale on- line, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji marki i firmy w social mediach (FB, Instagram, Google),

  • zarządzanie procesami biznesowymi e-commerce, oraz kreowanie pozytywnego user experience,

  • współpraca i budowanie długotrwałych partnerskich relacji ze sklepami internetowymi: analiza potrzeb, weryfikacja oferty handlowej, obsługa bieżących zapytań,

  • prowadzenie zintegrowanych promocji cenowych oraz wizerunkowych w e-commerce,

  • analiza trendów w e-marketingu,

  • opracowywanie raportów sprzedażowych i analiz skuteczności działań marketingowych.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z komunikacją digital oraz e-Commerce,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • wiedza o rynku i rozwiązaniach z obszaru e-commerce, procesach biznesowych i dobrych praktykach,

  • umiejętność przygotowywania analiz, w tym, w oparciu o Google Analitycs i Adwords,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • kreatywność,

  • samodzielność i proaktywność,

  • dobra organizacja i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej europejskim liderem w branży,

  • możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia zawodowego w zgranym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dodatkowe świadczenia pracownicze,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Bolsius Polska Sprzedaż

Bolsius Polska to międzynarodowy producent wysokiej jakości świec i zniczy. Firma w ciągu 150 lat istnienia zbudowała silną pozycję w Europie, łącząc tradycyjny kunszt z nowoczesnymi technologiami produkcji. W Polsce firma jest obecna od ponad 24 lat; produkty firmy ze względu na swoją jakość i estetykę cieszą się zaufaniem konsumentów.

Przewiń do profilu firmy