Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. komunikacji i marketingu

POMORSKI PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY GDYNIA

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie wizerunku instytucji oraz realizacja strategii promocji i rozwoju;

  • prowadzenie bieżących działań promocyjnych obejmujących obsługę social media i PR;

  • planowanie działań promocyjnych, tworzenie tekstów i redakcja treści w tym treści na social media (w tym w języku angielskim);

  • współpraca z grafikami i wykonawcami zewnętrznymi;

  • rozwój oferty PPNT Gdynia | Centrum Designu;

  • współpraca z partnerami i patronami medialnymi PPNT Gdynia | Centrum Designu;

  • przygotowywanie i opracowywanie niezbędnych dokumentów i raportów;

  • wystąpienia publiczne (w tym w języku angielskim);

  • delegacje służbowe;

  • rozwój wiedzy w zakresie trendów i zapotrzebowania branży kreatywnej;

  • przygotowywanie i opracowywanie niezbędnych dokumentów zgodnie z przepisami Prawa Zamówień Publicznych.

Nasze wymagania

  • bardzo sprawne posługiwanie się słowem (tzw. lekkie pióro);

  • umiejętne posługiwanie się poprawną polszczyzną;

  • umiejętność swobodnego wypowiadania się, również w języku angielskim;

  • umiejętność redagowanie tekstów i publikacji tematycznych, w tym w języku angielskim;

  • znajomość kanałów i narzędzi Social Media (m. in. Facebook, Instagram, YouTube);

  • podstawowe umiejętności obsługi stron www;

  • komunikatywności, umiejętności budowania relacji, otwartości i energii;

  • umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego wyciągania wniosków z zadań;

  • samodzielności, świetnego zorganizowania i inicjatywy;

  • dokładności i terminowości;

  • umiejętności pracy w zespole;

  • umiejętności pracy pod presją czasu i szybkiego reagowania na zmieniające się uwarunkowania;

  • umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem jak i partnerami wydarzeń;

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie (wymagane);

  • znajomości branży kreatywnej i trendów;

  • znajomości pakietu MS Office;

  • nieposzlakowana opinia;

  • zdolności organizatorskie.

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie zainteresowanie i wiedza z zakresu branży kreatywnej (wzornictwo przemysłowe, metodologia design thinking, grafika, architektura) oraz umiejętność prowadzenia prezentacji obejmujących przekazanie podstawowej wiedzy z zakresu działań w branży kreatywnej. Doświadczenie w realizacji działań w ramach projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej, znajomość przepisów Prawa Zamówień Publicznych.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w branży kreatywnej w interdyscyplinarnym zespole największego parku technologicznego w Polsce;

  • możliwość współtworzenia największego festiwalu designu w Polsce;

  • możliwość poznania osób związanych z designem z całego świata;

  • możliwość rozwoju swoich kompetencji;

  • przyjazną atmosferę;

  • umowę o pracę, na cały etat;

  • dofinansowanie do karty Multisport;

  • możliwość bezpłatnego uczestnictwa np. w zajęciach językowych;

  • nowoczesne miejsce pracy blisko centrum Gdyni, tuż obok SKM Redłowo.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Dołącz do PPNT Gdynia | Centrum Designu!

Poszukujemy kreatywnych, ambitnych, pozytywnie nastawionych i pełnych energii osób do naszego zespołu Centrum Designu. Ogłaszamy nabór na stanowisko: specjalista_ka ds. komunikacji i marketingu w PPNT Gdynia | Centrum Designu.

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia to hub dla blisko 250 innowacyjnych firm z branż takich jak: teleinformatyka, biotechnologia, ochrona środowiska, inżynieria, automatyka, robotyka i wzornictwo przemysłowe. Z jednej strony jest siedzibą firm parkowych, z drugiej prężnie działającym centrum biznesowym. Naszą misją jest aktywne wspieranie i tworzenie warunków do rozwoju inicjatyw i projektów opartych o wysokie technologie. To również miejsce spotkań i wymiany myśli przedsiębiorców, projektantów, naukowców, pasjonatów.

Dokumenty wymagane w procesie aplikacji:

Dokumenty (CV) prosimy składać drogą elektroniczną poprzez przycisk „APLIKUJ” lub drogą mailową na adres: [email protected] do dnia 31.01.2022 r.

Dodatkowe dokumenty, które wymagane będą w procesie rekrutacji od osób zaproszonych do kolejnego etapu:

• Oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.*

• Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych.

• Oświadczenie o posiadaniu nieposzlakowanej opinii.

• Kopie dokumentów potwierdzających niepełnosprawność w przypadku kandydata, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2016, poz. 902).

• Kopia dokumentu potwierdzającego posiadane obywatelstwo lub oświadczenie o posiadanym obywatelstwie (dot. obywatelstwa polskiego lub innego w przypadku obywateli Unii Europejskiej oraz obywateli innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej).

• W przypadku osób nieposiadających obywatelstwa polskiego – kopia dokumentu potwierdzającego znajomość języka polskiego zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie określenia rodzajów dokumentów potwierdzających znajomość języka polskiego przez osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego, ubiegające się o zatrudnienie w służbie cywilnej.

* W przypadku zatrudnienia obowiązek doniesienia „Zapytania o udzieleniu informacji o osobie do Ministerstwa Sprawiedliwości - Krajowy Rejestr Karny"