Specjalista/-ka ds. Komunikacji Korporacyjnej

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • Postępu 21C, 02-676 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zadania:

  • Dbanie o wizerunek Grupy i poszczególnych marek.
  • Pisanie tekstów korporacyjnych i produktowych.
  • Realizacja projektów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.
  • Komunikacja produktów i usług oferowanych przez Grupę.
  • Współpraca z agencjami i podwykonawcami.

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w komunikacji korporacyjnej i/lub produktowej.
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, humanistyczne lub z zakresu nauk o zdrowiu.
  • Lekkie pióro – łatwość pisania tekstów i chęć przygotowywania ich w dużej liczbie.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny).
  • Doświadczenie w realizacji projektów komunikacji wewnętrznej (ważny atut).
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach kryzysowych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole specjalistów, w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem swojej branży.
  • Realizację ciekawych projektów.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość nauki języka angielskiego).
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy