Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/ka ds. komunikacji on-line

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    KOM/WAW/0119

    Obowiązki:​

    • wdrażanie, optymalizacja i zarządzanie kampaniami Google Ads, Facebook Ads,
    • cykliczne tworzenie raportów z prowadzonych działań marketingowych w zakresie płatnego pozyskiwania ruchu,
    • tworzenie treści komunikacji w wybranych kanałach elektronicznych,
    • moderowanie dyskusji w mediach społecznościowych,
    • realizacja działań reklamowych wspierających sprzedaż w kanale online,
    • współpraca z influencerami zewnętrznymi oraz portalami branżowymi,
    • administracja i zarządzanie stroną www – w zakresie spójności, przejrzystości i atrakcyjności wizualnej,
    • analiza ruchu za pomocą Adobe Omniture,
    • organizacja webinarów i podcastów,
    • analiza efektywności podejmowanych działań i proponowanie zmian na rzecz maksymalizacji efektywności komunikacji w kanałach elektronicznych.

    Wymagania:

    • wcześniejsze doświadczenie w projektowaniu działań B2B w social media,
    • dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca codzienną komunikację),
    • wiedza na temat zastosowania nowoczesnych technologii w komunikacji,
    • praktyczna umiejętność redagowania tekstów,
    • mile widziana znajomość Adobe Experience Manager oraz Eloqua,
    • doświadczenie w praktycznym zastosowaniu SEM oraz SEO będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na czas określony,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka podstawowa + premie),
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • szkolenia,
    • benefity pozapłacowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136

    opis