Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista/ka ds. komunikacji wewnętrznej

Quantum Qguar Sp. z o.o.O firmie

  • Walerego Sławka 3A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)

Quantum Qguar Sp. z o.o.

Walerego Sławka 3A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Pisanie i redakcja komunikatów, artykułów, sprawozdań

  • Udział w planowaniu i realizacja kampanii komunikacyjnej dla pracowników

  • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy

  • Obsługa narzędzi komunikacji wewnętrznej (intranet, newsletter, wewnętrzne kanały komunikacji)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów na kierunku dziennikarstwo, polonistyka, PR, employer branding

  • Umiejętność pisania tekstów na wysokim poziomie redakcyjnym i stylistycznym

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy

  • Zaangażowanie i dobre nastawienie

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

Mile widziane

  • Doświadczenie w komunikacji marketingowej – social media, mass media

To oferujemy

Oferujemy pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i międzynarodowym zakresem działalności. Formę zatrudnienia dostosowujemy do Twoich potrzeb (kontrakt lub umowa o pracę). Przywiązujemy wagę do rozwoju zawodowego pracownika, zapewniając niezbędne szkolenia oraz dając dużą swobodę w samodoskonaleniu. Gwarantujemy niekorporacyjną atmosferę pracy z fantastycznym ludźmi i doświadczonymi specjalistami w jednym. Dbamy o właściwe samopoczucie pracowników (m.in. dofinansowujemy karty sportowe, pakiety medyczne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Quantum Qguar oferuje systemy informatyczne dla przedsiębiorstw, które mają szczególnie wysokie wymagania w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Sztandarowym produktem firmy jest autorski pakiet oprogramowania Qguar – system klasy Supply Chain Execution, służący do zarządzania złożonymi strukturami produkcji, magazynowania i dystrybucji. Dzięki nowoczesnemu i ustawicznie rozwijanemu systemowi, osiągnęło pozycję wiodącego w Europie Środkowo-Wschodniej producenta specjalistycznego oprogramowania dla logistyki. Około 200 dużych systemów wdrożonych przez Quantum, zarówno w Europie Wschodniej jak i Zachodniej, to gwarancja bardzo wysokiej jakości i kompetencji.

Przewiń do profilu firmy