Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. Kontrolingu

Exalo Drilling S.A.O firmie

  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie planów/budżetów, prognoz finansowych oraz monitoring ich wykonania wraz z analizą i interpretacją odchyleń,
  • sporządzanie raportów i innych analiz o sytuacji finansowej Spółki, jej oddziałów i jednostek zależnych w zależności od potrzeb dla Zarządu, RN, Właściciela,
  • monitoring przychodów, kosztów oraz wyników projektów wiertniczych i serwisowych realizowanych w kraju i za granicą,
  • sporządzanie analiz finansowo - ekonomicznych w odniesieniu do pozyskania nowych kontraktów, rynków zagranicznych i realizacji nowych przedsięwzięć,
  • analiza segmentów działalności GK Exalo, dostarczanie materiałów i poszukiwanie rozwiązań dla zapewnienia jej optymalnej rentowności,
  • wdrażanie efektywnych narzędzi analitycznych i usprawnianie systemu raportowania zarządczego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, pożądane w obszarze finansów, kontrolingu, ekonomii,
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu, księgowości lub finansów,
  • znajomość zagadnień z zakresu analiz ekonomiczno-finansowych, rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • umiejętność analitycznego myślenia i logicznej interpretacji danych biznesowych,
  • umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • znajomość języka angielskiego – stopień komunikatywny.

Mile widziane

  • znajomość systemów klasy ERP - znajomość SAP (CO, FI, Hurtowania Danych) i HFM (Oracle Hyperion Financial Management) - będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w doświadczonym zespole
  • szkolenia, kursy, studia
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • opieka medyczna
  • karta sportowa
  • ubezpieczenie na życie
  • plan emerytalny finansowany przez pracodawcę
  • dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV poprzez Aplikuj najpóźniej do dnia 09.04.2023 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Exalo Drilling S.A.

EXALO DRILLING S.A. jest jednym z wiodących europejskich przesiębiorstw z sektora wierceń lądowych oraz profesjonalnych serwisów otworowych. Tradycja EXALO wywodzi się z połączenia takich firm jak: PNiG Kraków S.A., PNiG Jasło S.A., PNiG NAFTA S.A., PN „Diament” sp. z o.o. oraz ZRG Krosno sp. z o.o. Spółka posiada doświadczenie zbudowane w ponad 20 krajach Europy, Azji i Afryki. Jedną z kluczowych przewag konkurencyjnych EXALO są ludzie.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr referencyjny 4/2023

Specjalista/ka ds. Kontrolingu, Zielona Góra