Specjalista/-ka ds. kosztorysowania i przygotowania produkcji

WOD-KAN-BRUK Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Opis stanowiska:

  • weryfikacja dokumentacji przetargowej,
  • sporządzanie kosztorysów i wycen w oparciu o dokumentację projektową,
  • przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych,
  • analiza i porównywanie ofert,
  • negocjacje z dostawcami,
  • przygotowywanie ofert przetargowych w kontraktach zgodnych z ustawą PZP,
  • monitorowanie procesu przetargowego,
  • zamawianie materiałów, usług, itp.

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie z zakresu inwestycji sanitarnych, drogowych),
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość MS Office, Norma Pro, dodatkowym atutem będzie znajomość MS Project,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • pozytywne nastawienie,
  • mile widziana znajomość Prawa Zamówień Publicznych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy