Logo Pracuj.pl

Specjalista/-ka ds. kosztorysowania

MCKB Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie pod względem potrzeb materiałowych dokumentacji projektowej kontraktów i ofert.
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do wykonawców branżowych.
  • Przygotowanie kosztowej strony oferty / kontraktu wg dokumentacji projektowej.
  • Analiza dokumentacji ofertowej/kontraktowej pod względem kompletności przekazanego projektu.
  • Opracowywanie rozwiązań zamiennych celem optymalizacji oferty cenowej.
  • Sporządzanie uwag do przekazanej dokumentacji projektowej / ofertowej.
  • Zastępstwo pracownika na stanowisku specjalista ds. zamówień publicznych
  • Dokonywanie wyboru najkorzystniejszej oferty wykonawcy branż.
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych i negocjacjach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym / technicznym / ekonomicznym
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w kosztorysowaniu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Odpowiedzialność, rzetelność i skrupulatność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • przyjazną atmosferę w pracy oraz wsparcie zespołu
  • elastyczny czas pracy, promując work-life balance
  • możliwość realizowania ciekawych projektów ze specjalistami w swojej branży;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pikniki rodzinne

Jesteśmy jednym z liderów wśród generalnych wykonawców w Polsce. Naszą misją jest perfekcyjna realizacja projektów dla naszych klientów. DNA naszej firmy opiera się na przekonaniu, że budownictwo to więcej, niż wznoszenie solidnych konstrukcji.

Dla nas to przede wszystkim kształtowanie przestrzeni do życia, pracy i rozwoju dla innych. Naszą specjalnością są zaawansowane technologicznie obiekty przemysłowe, centra logistyczne, handlowe i biurowe, spełniające najwyższe standardy jakości.

Specjalista/-ka ds. kosztorysowania, łódzkie