Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. księgowości

ECO A.B.I. Ewa FabińskaO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Główną Księgową i zastępstwo podczas nieobecności Głównej Księgowej m.in. w zakresie:

  • organizacji, koordynacji, monitorowania i nadzoru nad wszystkimi księgowymi i podatkowymi aspektami działalności firmy,

  • bieżącego nadzoru nad ewidencją dokumentów księgowych zewnętrznych i wewnętrznych,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych śródrocznych oraz rocznych,

  • sporządzanie rozliczeń podatkowych, deklaracji oraz zeznań podatkowych,

  • monitorowania transakcji Grupy, w tym pomiędzy podmiotami powiązanymi,

  • weryfikacji umów pod kątem podatkowym oraz księgowym,

  • nadzoru nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,

  • monitorowania zmian w przepisach,

  • sporządzania zestawień, analiz i raportów na potrzeby Zarządu,

  • współpracy z innymi działami Grupy,

  • kontaktów z instytucjami zewnętrznymi, takimi jak: GUS, US.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu finansowo-ekonomicznym,

  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości, ksh,

  • systematyczność, dokładność i dobra organizacja pracy,

  • odpowiedzialność, samodzielność,

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • umiejętność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie spółek,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kompetencji oraz stopnia realizacji powierzonych zakresów obowiązków.

O nas

Firma deweloperska zatrudni osobę na stanowisku:

Specjalista/ka ds. księgowości - miejsce pracy Białystok

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W tytule wiadomości prosimy wpisać "Specjalista/ka ds. księgowości - Białystok"