Oferta pracy

Specjalista/ka ds. księgowości

SIW Znak sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

SIW Znak sp. z o.o.

Tadeusza Kościuszki 37

Kraków

Znak to grupa wydawnicza umiejętnie łącząca działalność w obszarze kultury z biznesowym podejściem. Tworzą ją m.in.: wydawnictwa zajmujące pozycję branżowego lidera, księgarnie e-commerce i stacjonarne oraz najważniejszy portal społecznościowy poświęcony książkom.

Kreujemy trendy i rozpalamy dyskusje.

Współpracujemy z najwybitniejszymi ludźmi świata kultury i rozrywki w Polsce i na świecie.

Chcielibyśmy poszerzyć zespół o:

Specjalistę/kę ds. księgowości

Zakres obowiązków:

  • kontrola formalno-rachunkowa dokumentów;
  • dekretacja, wprowadzanie i księgowanie faktur zakupowych i dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wewnętrznymi zasadami firmy;
  • wystawianie faktur sprzedażowych;
  • sprawdzanie poprawności zapisów księgowych;
  • uzgadnianie sald i obrotów;
  • sortowanie i kompletowanie dokumentacji księgowej;
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych;
  • rozliczanie kosztów produkcji;
  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej;
  • uzgadnianie kont rozrachunków;
  • udział w zamknięciu miesiąca/roku.

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie księgowości, minimum 2 lata w spółce z o.o.;
  • biegła znajomość prawa podatkowego PIT, CIT i VAT oraz ustawy o rachunkowości;
  • znajomość obsługi transakcji: WDT, WNT, importu towarów i usług;
  • znajomość umów o unikaniu podwójnego opodatkowania;
  • znajomość przepisów dotyczących rozliczania delegacji;
  • samodzielność, terminowość, dokładność;
  • mile widziana znajomość gospodarki magazynowej.

Oferujemy:

  • możliwość szerokiego rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach zawodowych;
  • umowę o pracę, dodatkowe benefity;
  • wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji;
  • wsparcie i współpracę zespołową;
  • przyjazną przestrzeń pracy – lokalizacja w centrum Krakowa.

Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających wymagania stanowiskowe prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy