Oferta pracy

Specjalista_ka ds. księgowości

ANIA KRUK Spółka z o.o.

Jana Henryka Dąbrowskiego 399

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • analiza stanu rozrachunków z kontrahentami,

  • wprowadzanie wyciągów bankowych,

  • kontrola i uzgadnianie kont księgowych,

  • wystawianie i weryfikacja faktur,

  • udział w zamknięciu miesiąca,

  • kompletowanie, wystawianie i weryfikacja dokumentów księgowych,

  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych,

  • sporządzanie raportów i analiz,

  • wsparcie w bieżących zadaniach działu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość),

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego,

  • praktyczna znajomość programu MS EXCEL/Arkusze Google,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność,

  • otwartość na nowe wyzwania i współpracę z innymi działami w firmie,

  • umiejętność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat,

  • realny wpływ na kształt biznesu i naszych działań - słuchamy, rozmawiamy, naradzamy się wspólnie,

  • lubimy się uczyć i to jest dla nas bardzo ważne - w biurze znajduje się ogólnodostępna biblioteka książek biznesowych, organizujemy wewnętrzne warsztaty, podczas których dzielimy się wiedzą i doświadczeniami,

  • test Gallupa, który pomoże Ci odkryć swoje talenty i pokaże jak wykorzystać je w codziennej pracy,

  • super zniżki na zakup biżuterii dla Ciebie, a dla Twojej rodziny i znajomych korzystny rabat,

  • dofinansowanie karty Multisport,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • imprezy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

ANIA KRUK to niepowtarzalna historia i 12 butików z biżuterią w najlepszych lokalizacjach w Polsce. Jesteśmy jedną z najstarszych firm rodzinnych w Polsce: prawie 200 lat tradycji jubilerskiej świadczy o determinacji, wizji i mocnym oparciu w wartościach, które pozwalają firmie trwać w zmieniającym się świecie. Ania i Wojtek, młode pokolenie ANIA KRUK to niepowtarzalna historia i 12 butików z biżuterią w najlepszych lokalizacjach w Polsce. Jesteśmy jedną z najstarszych firm rodzinnych w Polsce: prawie 200 lat tradycji jubilerskiej świadczy o determinacji, wizji i mocnym oparciu w wartościach, które pozwalają firmie trwać w zmieniającym się świecie. Ania i Wojtek, młode pokolenie Kruków, stworzyło markę ANIA KRUK, która specjalizuje się w lekkiej, minimalistycznej biżuterii do noszenia na co dzień i najnowszych trendach, które jako pierwsi wprowadzamy do Polski. Biżuteria nie jest dla nas wyznacznikiem statusu, a poprawiaczem humoru, drobiazgiem, który dodaje pewności siebie.

Tworzymy młody zespół, oparty na nowoczesnych metodach zarządzania. Ciągle rośniemy. Tym razem szukamy specjalisty, który dołączy do naszego zespołu księgowego. Ważne, żeby osoba, która do nas dołączy chciała rozwijać się razem z nami - pomagała nam optymalizować procesy i uczestniczyła w spotkaniach międzydziałowych. Jeśli lubisz dynamiczne, zmienne środowisko pracy to poczujesz się u nas jak ryba w wodzie!

Przewiń do profilu firmy