Ta oferta pracy jest nieaktualna od 213 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista/-ka ds. księgowości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

    Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży prawniczej. Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Centrum Warszawy poszukujemy osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego na stanowisko:

    Nr ref.: 47312
    Praca stała
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • procesowanie faktur i płatności standardami IFRS w programie SAP
    • kontakt z dostawcami zewnętrznymi i wewnętrznymi
    • uzgadnianie kont zobowiązań
    • księgowanie wyciągów bankowych
    • weryfikacja, kodowanie i wprowadzanie faktur
    • sprawdzanie poprawności danych
    • wspomaganie usprawniania procesów księgowania
    • przygotowywanie raportów i analiz

    Oczekiwania:

    • płynna, praktyczna znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (wykorzystywany w mowie w codziennej pracy)
    • min. rok doświadczenia w księgowości (najchętniej w międzynarodowym środowisku)
    • wykształcenie wyższe kierunkowe mile widziane
    • znajomość innego języka obcego (niemiecki,włoski, holenderski) mile widziana
    • dokładność, sumienność, odpowiedzialność
    • znajomość standardów rachunkowości
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • znajomość SAP będzie atutem

    Oferta:

    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (5000-6000 PLN brutto)
    • klarowna ścieżka kariery
    • realna możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy w mowie i piśmie
    • dogodna lokalizacja biura
    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę

    Zgodnie z obowiązującym prawem, Randstad nie pobiera żadnych opłat od kandydatów za udział w procesie rekrutacji.
    Sun Sun Sun Sun Sun