Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. logistyki

AQUAFORM INCORPORATED sp. z o.o.O firmie

AQUAFORM INCORPORATED sp. z o.o.

Przemysłowa 14

Czernichów (pow. krakowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw
  • prowadzenie magazynu
  • organizacja eksportu towarów
  • przygotowywanie dokumentacji spedycyjnej
  • kontakt z klientem
  • planowanie, wdrażanie i kontrola działań w całym łańcuchu dostaw;
  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację;
  • znajomość MS Office;
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy zespołowej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • pomoc świąteczna

Aquaform Inc. Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich producentów nowoczesnego oświetlenia. Na rynku jesteśmy obecni od 30 lat. Od 2018 roku działamy pod marką AQForm. Nasz zespół składa się z blisko 200 osób, które zajmują się każdym aspektem oświetlenia: od badania, przez projektowanie, produkcję aż do propagowania wiedzy na temat roli światła w życiu codziennym. Wszystko to odbywa się w Centrum Badawczo-Rozwojowym (blisko 3600m² powierzchni) pod Krakowem.

Specjalista/ka ds. logistyki, Przemysłowa 14, Czernichów (pow. krakowski)