Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. logistyki

RHENUS AUTOMOTIVE ASSEMBLY sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie asortymentu i zapasów części produkcyjnych
  • Budowanie harmonogramów dostaw i składanie zamówień zgodnych z tym harmonogramem
  • Odpowiedzialność za realizację dostaw z uwzględnieniem monitorowania towarów w drodze
  • Analiza i eliminacja „wąskich gardeł” występujących w łańcuchach dostaw
  • Wysoka orientacja na optymalizację procesów w zakresie: jakości, efektywności i terminowości dostaw
  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień procesów logistycznych
  • Bieżące raportowanie oraz kontrola wskaźników KPI
  • Ścisła współpraca z koordynatorami logistycznymi z oddziałów zlokalizowanych na terenie całej Europy
  • Zapewnienie zgodności procesu z wymogami i procedurą oraz przepisami celnymi
  • Prowadzenie, nadzór i kontrola nad dokumentacją logistyczną
  • W dalszym etapie rozwoju porównywanie cen firm transportowych i ich negocjowanie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
  • Znajomość systemu SAP
  • Praktyczna znajomości procesów związanych z obsługą łańcucha dostaw
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami i dostawcami
  • Znajomość języka angielskiego (min. B1) wykorzystywana w codziennych obowiązkach
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel (poziom średniozaawansowany)
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 wykorzystywana w korespondencji mailowej i rozmowach telefonicznych będzie mocnym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • cykliczny wzrost wynagrodzenia
  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • uczestnictwo w szkoleniach rozwijających umiejętności i wiedzę
  • premię kwartalną zależną od wyników pracy
  • premię frekwencyjną

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

RHENUS AUTOMOTIVE ASSEMBLY sp. z o.o.

Firma Rhenus Automotive Assembly Sp. z o. o. to dostawca usług produkcyjnych w sektorze motoryzacyjnym.

Specjalista/ka ds. logistyki, Gliwice