Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. logistyki i transportu z rynków wschodnich z językiem rosyjskim

BLK TRADING sp. z o.o.O firmie

7 0008 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Aleje Jerozolimskie 162
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

BLK TRADING sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 162

Warszawa

BLK Trading Sp. z o.o. jest przedstawicielem Białoruskiego Koncernu Leśnego,

firmą handlową, działającą w branży drewnianej.

   Miejsce pracy: Warszawa aleje Jerozolimskie 162

Zakres obowiązków:

  • Planowanie oraz realizację wysyłek z fabryk na Białorusi do różnych lokalizacji w Polsce (magazyny własne, magazyny Klientów),
  • Transporty samochodowe oraz kolejowe – około 200 ładunków miesięcznie;
  • Wysyłanie zleceń transportowych, awizacji załadunków/rozładunków i innych dokumentów towarzyszących;
  • Monitorowanie i koordynacja realizacji zleceń transportowych;
  • Reagowanie na wszelkie zmiany w łańcuchu dostaw w celu zapewnienia ciągłości dostaw do klienta;
  • Nadzór nad terminową realizacją transportów, optymalizacja tras dostaw;
  • Rozliczanie realizowanych zleceń i dostaw ładunków;
  • Bieżąca współpraca z przewoźnikami, odbiorcami i nadawcami ładunków;
  • Bieżąca współpraca z agencjami celnymi;
  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień;
  • Kontrola nad obiegiem dokumentów transportowych, celnych i księgowych;
  • Współpraca z działem księgowym, zakupów, sprzedaży, technicznym.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku i doświadczenie w zakresie obsługi Klienta,
  • Znajomość zasad transportu importowego z rynków wschodnich (głównie Białoruś)
  • Dobra znajomość języka polskiego,
  • Biegła znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie - wymóg konieczny (praca głównie z przewoźnikami z Białorusi)
  • Znajomość zasad, procedur (INCOTERMS 2020) i dokumentacji wymaganej na określonych rynkach w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego,
  • Znajomość zasad fakturowania,
  • Rzetelność, uczciwość, terminowość, komunikatywność, dyspozycyjność.
  • Mile widziana znajomość COMARCH Optima

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Nowoczesne biuro i niezbędne narzędzia pracy (laptop i telefon służbowy),
  • Dużą samodzielność w działaniu i rozwój zawodowy dostosowany do potrzeb i kompetencji.
  • Doskonałą lokalizację biura w okolicach Blue City;

Prosimy o przesłanie CV w języku polskim zawierającego zgodę na przetwarzanie danych.

Ogłoszenie archiwalne