Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Logistyki i Zakupów

EkoFachowcy Sp. z o.o.O firmie

  • Świętego Ducha 5A, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

EkoFachowcy Sp. z o.o.

Świętego Ducha 5A

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie i nadzorowanie terminowości dostaw oraz realizacji projektów u Klientów

  • telefoniczny i mailowy kontakt z dostawcami i Klientami firmy

  • planowanie i realizowanie zakupów na podstawie stanów magazynowych

  • ścisły kontakt z Instalatorami na każdym z etapów realizacji projektu

  • bieżąca współpraca z działem sprzedaży i projektowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie - preferowane wyższe (transport, logistyka)

  • być energiczny i dobrze odnajdywać się w dynamicznym środowisku

  • posiadać umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji

  • umieć pracować pod presją czasu i terminowo wykonywać zadania

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • wynagrodzenie początkowe w wysokości 3500 - 6000 brutto (zależne od doświadczenia)

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z możliwością szybkiego awansu

  • firmowe śniadania w rodzinnej atmosferze,

  • darmową herbatę, kawę, mleko i napoje roślinne bez limitu,

  • otwartość na pomysły i sugestie

  • stały rozwój - doskonalenie kompetencji, szkolenia techniczne

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • firmowe śniadania w rodzinnej atmosferze

Odnawialne Źródła Energii (OZE) to jedna z najważniejszych i najszybciej rozwijających się branż naszych czasów.

Ekofachowcy.pl to portal dla klientów w branży OZE (m.in. instalacji fotowoltaicznych). Pomagamy porównać oferty, wykonać projekt, pozyskać dofinansowanie oraz wybrać instalatora - wszystko w jednym miejscu!

Jeśli uważasz, że zarabianie, rozwijanie kariery i robienie czegoś pozytywnego dla naszej planety to mądry wybór - dołącz do nas! Pomóż nam oszczędzać czas, pieniądze i środowisko!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy