Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ -ka ds. logistyki

OPAL TOUR

OPAL TOUR

Łagiewnicka 54/56

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • działania w obszarze planowania transportu, przygotowywanie optymalnych tras przejazdu, opłaty drogowe w kraju i zagranicą, opracowanie procedur transportowych

  • zwiększanie efektywności działu transportu oraz optymalizacja kosztów

  • ustalenie grafików, dostosowanie terminów wyjazdów do dostępności firmowych autokarów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane logistyczne

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 (znajomość języka niemieckiego na poziomie B1 będzie dodatkowym atutem)

  • znajomość pakietu Office Microsoft (głównie WORD, POWERPOINT, EXCEL)

  • doświadczenie w branży logistycznej

  • dobra organizacja i planowanie

  • umiejętność pracy w zespole i budowania relacji

  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • odpowiedzialność, systematyczność i dokładność

To oferujemy

  • umowę o pracę, w zakresie długoterminowym

  • premie motywacyjne, uzależnione od ilości regularnych zadań oraz wybranych przez Ciebie dodatkowych zadań wykraczających poza regularny zakres obowiązków

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • pracę w twórczym, przyjaznym zespole

  • aktywny udział w tworzeniu oferty firmy i możliwość podejmowania decyzji

  • możliwość realizowania Twojej pasji podróżowania

OPAL TOUR

Pracujemy z ludźmi, dużo podróżujemy, lubimy nowe wyzwania, rozwijamy się, szkolimy, uczymy się od siebie nawzajem. Jesteśmy małym zespołem, każdy z nas jest inny, ale zawsze możemy na sobie polegać. Kochamy podróże, nie lubimy się nudzić😊 Naszym klientom oferujemy piękne podróże w ciekawe miejsca, w Polsce i Europie, do dobrych hoteli, naszymi luksusowymi autokarami. Jakość i indywidualne podejście do klienta są dla nas najważniejsze. Jesteśmy na rynku od ponad 28 lat i doskonale znamy swoją branżę, ale zawsze jesteśmy otwarci na nowe możliwości i nowe pomysły.

Przewiń do profilu firmy