Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. logistyki

DAPER HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe organizowanie transportu towarów, przygotowywanie dokumentacji dostaw i wysyłek,

  • współpraca z agencjami celnymi i firmami spedycyjnymi,

  • kompleksowe przygotowanie dokumentacji do odpraw celnych,

  • współpraca z kontrahentami,

  • prowadzenie ewidencji towarów, wprowadzanie danych,

  • wsparcie księgowości w operacjach zamknięcia miesiąca pod względem finansowo-księgowym.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość procedur celnych,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • znajomość EXCEL w stopniu bardzo dobrym, pozostałe narzędzia MS OFFICE w stopniu dobrym,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność, dokładność, terminowość, samodzielność, zaangażowanie.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie,

  • szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji,

  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, laptop),

  • opieka medyczna – pakiet LUXMED,

  • pełne wsparcie na każdym etapie rozwoju,

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

DAPER HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma handlowa o ugruntowanej pozycji rynkowej zatrudni kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania