Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/ka ds. logistyki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    LOG/WAW/1418

    Obowiązki:

    • tworzenie i obsługa zamówień w systemie SAP,
    • zapewnienie prawidłowego przeprowadzenia procesu zamawiania i zakupu towarów,
    • zapewnienie prawidłowego poziomu zapasów w stosunku do potrzeb firmy,
    • organizacja wysyłek i dostaw towaru,
    • nadzór nad dokumentacją spedycyjno-księgową,
    • współpraca ze spedytorami i agencjami celnymi.

    Wymagania:

    • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację,
    • znajomość procedur celnych i zagadnień związanych z importem towaru,
    • umiejętność obsługi komputera i programów MS Office,
    • łatwość uczenia się i umiejętność pracy pod presją,
    • umiejętność budowania dobrych relacji  z klientem wewnętrznym oraz z dostawcami,
    • mile widziane doświadczenie w SAP,
    • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w dziale logistyki.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • pracę w renomowanej firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • pakiet benefitów pozapłacowych,
    • szkolenia wewnętrzne podnoszące kwalifikacje zawodowe,
    • przyjazną atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis