Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Logistyki Zakończenia Kontraktu

Carefleet S.AO firmie

  • Magnice (pow. wrocławski)

    Magnice (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nabycie doświadczenia w obszarze logistyki i organizacji transportu pojazdów od i do klientów oraz pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami przechowywania pojazdów przejętych po zakończonych kontraktach

  • monitorowanie kończących się kontraktów wynajmu w celu ustalenia dalszej ścieżki postępowania z poszczególnymi pojazdami

  • organizowanie zwrotu pojazdów oraz prowadzenie ewidencji pojazdów zwróconych po zakończonych kontraktach

  • współpraca z firmami rzeczoznawczymi w zakresie zlecania oględzin samochodów pokontraktowych w celu ich dalszej odsprzedaży

  • obsługa zgłoszeń klientów w zakresie zwrotu pojazdów i/lub ich odkupu po zakończonych umowach wynajmu długoterminowego/leasingu

  • oferowanie użytkownikom zakupu pojazdów po zakończonych umowach oraz realizacja transakcji sprzedaży

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w obszarze sprzedaży w branży automoto

  • lubisz pracę z klientem

  • Twoją mocną stroną jest umiejętność budowania relacji z klientem

  • nie masz problemów z organizacją pracy w sytuacji presji czasu

  • bezproblemowo posługujesz się programem MS Word i MS Excel

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej na rynku firmie na podstawie umowy o pracę

  • przyjazną atmosferę pracy

  • atrakcyjny pakiet socjalny

  • wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program wellbeing