Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. marketingu

Witman Sp. z o.o.O firmie

  • aleja Grunwaldzka 493
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Witman Sp. z o.o.

aleja Grunwaldzka 493

Gdańsk

Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes-Benz poszukuje osoby na stanowisko specjalisty w dziale markeitngu.

W procesie rekrutacji szukamy ludzi ambitnych, dla których praca w motoryzacji jest realizacją życiowej pasji lub wynika wprost z ich zainteresowań.

Opis stanowiska:

  • planowanie, realizacja i analiza kampanii marketingowych
  • opracowywanie raportów z działań marketingowych
  • przygotowanie materiałów reklamowych, ogłoszeń, artykułów, itp
  • planowanie, koordynacja i nadzór nad realizacją rocznych planów  marketingowych i budżetów
  • zarządzanie treściami, aktualizacja stron internetowych firmy
  • nadzór nad jakością zasobów baz danych
  • koordynacja współpracy z partnerami, agencjami i mediami

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze marketingu – (preferowane w branży motoryzacyjnej),
  • znajomość narzędzi wspierających digital marketing,
  • doświadczenie w raportowaniu wyników i analizie działań marketingowych,
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy
  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpośredni wpływ na strategię marketingową firmy
  • interesującą pracę pełną wyzwań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • rozwijanie swoich pasji
  • szkolenia branżowe

Ogłoszenie archiwalne