Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/ka ds. marketingu i administracji z j.angielskim

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polski oddział światowego lidera w produkcji narzędzi skrawających firmy Tungaloy Corporation w zawiązku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Główne zadania:

    • bieżąca obsługa administracyjna,
    • wsparcie obsługi logistycznej sprzedaży,
    • koordynowanie i obsługa procesu zamówień,
    • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i logistycznej, wystawianie faktur,
    • współpraca z zagranicznymi działami firmy,
    • administracja platformy e-commerce,
    • koordynowanie seminariów, szkoleń, targów.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe,
    • doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków,
    • doświadczenie w prowadzeniu biznesowych profili w mediach społecznościowych.
    • dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny),
    • biegłość w obsłudze pakietu MS Office (MS Word, MS Excel)
    • Doskonałej umiejętności planowania i organizacji pracy,
    • skuteczna i precyzyjna komunikacja z pracownikami terenowymi,
    • wysoka kultura osobista i biznesowa,
    • dokładność, sumienność , zaangażowanie w pracę,
    • wykonywanie innych prac wynikających z bieżących potrzeb działu.

    Oferujemy:

    • Prace w międzynarodowej firmie
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę systematycznie rozwijającej się firmie.
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • Pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne/na życie
    Oferty wraz ze zdjęciem oraz określeniem oczekiwań finansowych proszę przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Więcej informacji o firmie na: www.tungaloy.com/pl/

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla
    potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o
    ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na
    przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.