Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. marketingu i reklamy

REMAX Sp. z o.o.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie planów i strategii marketingowych
  • współpraca z wydawnictwami prasowymi i wydawcami radiowymi na terenie całej Polski
  • przygotowywanie treści do mediów społecznościowych (FB, Instagram)
  • wyszukiwanie miejsc na reklamę zewnętrzną
  • monitorowanie i optymalizacja skuteczności prowadzonych działań
  • bieżąca analiza trendów i działań konkurencji
  • współpraca z działem sprzedaży
  • raportowanie dla Zarządu

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • znajomość narzędzi typu Canva, umiejętność tworzenia prostych grafik
  • dobra znajomość MS Office
  • samodzielność, terminowość i rzetelność
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • kreatywność, otwartość i komunikatywność
  • wyczucie estetyki
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ½ - 1 etat
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i płaskiej strukturze
  • długofalową współpracę
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • informację zwrotną na bieżąco oraz jasno stawiane oczekiwania
  • przyjazną atmosferę pracy
  • kawę, herbatę, spotkania integracyjne

Jeśli jesteś osobą ambitną, z entuzjazmem podchodzisz do pracy i chcesz się rozwijać – dołącz do naszego zespołu!

REMAX Sp. z o.o. to polska firma działająca w ramach międzynarodowej grupy kapitałowej. Od 2007 roku prowadzi działalność jako agencja pracy (nr KRAZ: 7765). Specjalizuje się w pośrednictwie pracy do Niemiec. Biura rekrutacji pracowników posiada w południowej i środkowej Polsce.

Specjalista/ka ds. marketingu i reklamy, Opole