Oferta pracy

Specjalista/-ka ds. Marketingu Internetowego

Stowarzyszenie WIOSNA

  • Joselewicza 21, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Joselewicza 21

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i prowadzenie działań efektywnościowych i wizerunkowych w ramach naszych projektów marketingowych,

  • planowanie i realizacja kampanii Google Ads i Facebook Ads,

  • pozyskiwanie i budowanie współpracy z partnerami marketingowymi (agencjami, wydawcami i dostawcami technologii), w tym m.in. przygotowywanie briefów i specyfikacji projektów,

  • pozyskiwanie powierzchni reklamowych, w tym dobór kanałów komunikacji do zakładanych celów,

  • zarządzanie budżetem, optymalizacja kampanii m.in. analiza efektywności wydatków oraz raportowanie wyników.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. roczne doświadczenie pracy w dziale marketingu lub agencji marketingowej,

  • samodzielnie planowałeś/aś i realizowałeś/aś projekty marketingowe oraz kampanie efektywnościowe w Google Ads lub Facebook Ads,

  • potrafisz obsługiwać narzędzia pracy m.in. Google Analytics, Pixel Fb, narzędzia klasy marketing automation,

  • dysponujesz wiedzą odnośnie trendów w social media i w marketingu internetowym,

  • posiadasz wysokie umiejętności komunikacyjne, dzięki którym budujesz relacje z partnerami i współpracownikami,

  • dysponujesz lekkim piórem, zwracasz uwagę na poprawność językową i stylistyczną i masz w sobie zmysł kreatywny,

  • dobrze organizujesz swój czas pracy, w tym oceniasz priorytety oraz masz silną motywacje do osiągania celów,

  • w pracy na co dzień wykorzystujesz umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy oraz zdolność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • możliwość realizowania ciekawych i ważnych społecznie kampanii marketingowych pod szyldem Szlachetnej Paczki czy Akademii Przyszłości

  • dobrze zbudowane tło do prac marketingowych (badania, dane, insighty)

  • pracę w zespole z osobami, od których można uczyć się social mediów, relacji z klientem, kreacji, SEO, analityki, mediów&PRu, komunikacji czy zarządzania projektami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • biuro w centrum Krakowa, przystosowane do obecnych warunków

Nasze Stowarzyszenie działa od 2001 roku. Jesteśmy jedną z największych organizacji pozarządowych w Polsce, łączącą w sobie unikalne w skali świata modele realizowania pomocy potrzebującym, talenty i profesjonalistów w kluczowych obszarach kompetencyjnych oraz innowacyjne technologie. Wspólnie z naszymi Wolontariuszami, Darczyńcami i Pracownikami od prawie 20 lat realizujemy projekty, zmieniające całą Polskę i angażujące największe firmy i Partnerów.

Na co dzień wdrażamy zarówno własne, dedykowane rozwiązania wspierające 15000 użytkowników - wolontariuszy naszych projektów społecznych SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, jak i rynkowe rozwiązania dla 120 pracowników centrali.

Przewiń do profilu firmy