Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ -ka ds. Marketingu

AUTO PREMIUM KUS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Jasnogórska 109

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • współplanowanie i realizacja kampanii marketingowych dla marki Porsche

  • mierzenie efektywności działań marketingowych

  • organizacja konkursów, eventów, akcji promocyjnych

  • współpraca z działami sprzedaży i serwisu

  • aktualizacja danych i materiałów na stronach www, profilach Social Mediów, Google

  • koordynacja sesji zdjęciowych oraz video

  • prowadzenie strony internetowej i profilu na Instagramie

  • dbanie o aktualność materiałów POS

  • realizacja zadań powierzonych przez Marketing Managera

Nasze wymagania

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe (mile widziane z obszaru marketingu)

  • wysoka motywacja, nastawienie na realizację celów i pełne zaangażowanie

  • doświadczenie w obszarze prowadzenia social mediów oraz kampanii w Google

  • odpowiedzialność i dobra organizacja czasu

  • zdolności organizacyjne i komunikacyjne

  • otwartość i kreatywność w działaniu

  • swoboda w zakresie posługiwania się pakietem MS Office (Excel, Power Point)

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość narzędzi marketingowych i e-marketingowych

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę dla prestiżowej marki samochodów luksusowych

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dużą swobodę działania w powierzonym obszarze

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

  • dużą otwartość oraz przestrzeń do realizacji własnych pomysłów