Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista (ka) ds. Marketingu

ESC S.A.

5 0009 000 brutto / mies.

ESC S.A.

Mieszczańska 19

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

Pracownik, którego zatrudnimy odpowiedzialny będzie za wsparcie zarządu oraz działu handlowego firmy w działaniach marketingowych ze szczególnym uwzględnieniem kanałów social media oraz tematów SEO/SEM.

Zakres obowiązków

Planowanie i koordynacja działań marketingowych m.in.:

• planowanie i koordynacja działań promocyjnych

• redakcja stron internetowych i blogów firmowych

• wsparcie SEO/SEM dla stron www i sklepu internetowego

• mailing

• przygotowanie i koordynacja udziału firmy w targach i wydarzeniach

Opieka nad kanałami social media ESC SA:

W mediach społecznościowych ESC SA prowadzi obecnie następujące kanały: Facebook (4 fanpage), LinkedIn, Google MB, Google Ads, YouTube.

Prowadzenie kanałów obejmuje:

• opracowanie strategii działania

• przygotowanie grafiki oraz treści postów

• prowadzenie kampanii płatnych w social media (Facebook i Google Ads)

• nawiązywanie współpracy z nowymi partnerami w ramach działań w social media

• planowanie działań promocyjnych (innych niż płatne kampanie) na kanałach social media, zintegrowane ze stroną www oraz e-mail marketingiem

• przygotowanie raportów i statystyk działań

Nasze wymagania

  • Kreatywność

  • Inicjatywa, zaangażowanie w pracę oraz otwartość na nowe doświadczenia

  • Zdolności interpersonalne oraz łatwość nawiązywania kontaktów

  • Biegła umiejętność obsługi komputera, w szczególności programów MS Excel, MS Word, MS Power Point, Outlook

  • Znajomość programów do tworzenia grafiki

  • Umiejętność redagowania tekstów pod kątem SEO/SEM

  • Znajomość Google Ads i Facebook Ads

  • Elastyczność i dyspozycyjność

  • Znajomość języka angielskiego

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

ESC S.A.

Przedmiotem działalności ESC S.A. jest szeroko rozumiana obsługa informatyczna przedsiębiorstw, urzędów, uczelni i innych organizacji. Od wielu lat specjalizujemy się w instalacji i administracji sieci komputerowych. Instalujemy i wdrażamy programy do zarządzania przedsiębiorstwem lub dowolną organizacją. Zajmujemy się audytem zasobów informatycznych, dbamy także o bezpieczeństwo danych naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy