Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. marketingu

ENSAFE sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednio współpraca z zarządem spółki

  • współpraca ze wszystkimi działami firmy

  • przygotowanie zestawień, raportów dot. prowadzonych procesów w dziale

  • zbudowanie strategii firmy wspólnie z zarządem i zespołem (możliwość wsparcia firmy zewnętrznej jeśli będzie taka potrzeba)

  • prowadzenie FB, LN itp. – w firmie zatrudniony jest osoba zajmująca się przygotowywaniem filmów, zdjęć, grafik oraz współpracujemy z firmą zewnętrzną który wdraża zmiany na naszych stronach internetowych

  • zaplanowanie działań marketingowych - gdzie się reklamujemy, jak się reklamuje

  • opracowywanie scenariuszy filmów, koncepcje Webinarów, akcji promocyjnych

  • prace z narzędziami i optymalizacja działań z Google Ads, Brand24, Senuto

  • nadzór nad spójnością marki – przekaz, komunikacja, akcje

  • wyjazdy do Klientów i podejmowanie wspólnych przedsięwzięć, projektów

  • współpraca z Fundacjami

  • optymalizacja stron w zakresie marketingu (wdrażanie rozwiązań po stronie firmy obsługującej strony)

  • organizacja udziału w targach i konferencjach w Polsce i za granicą

  • współpraca z handlowcami w celu poznania rynku, produktu, Klientów

Nasze wymagania

  • szacunek do wszystkich ludzi oraz duża kultura osobista

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B2; preferowane C1)

  • chęć do pracy oraz zaangażowanie

  • komunikatywność i pozytywne usposobienie

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku: minimum 5 lat

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę/B2B na pełny etat

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie

  • pracę w zespole ludzi pozytywnie i optymistycznie nastawionych do życia, dostrzegających rozwiązania a nie problemy :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

EnSafe Sp. z o. o. – nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów związanych z dostępnością obiektów dla osób o ograniczonej zdolności poruszania się. Produkujemy krzesła i materace ewakuacyjne (Produkt Polski), które umożliwiają bezpieczną i szybką ewakuację osób o ograniczonej zdolności poruszania się w przypadku konieczności ewakuacji z budynku. Nasza główna siedziba mieści się w Zabierzowie k. Krakowa i zatrudniamy obecnie 25 osób.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

UWAGA: CV osób, które nie wypełnią ankiety podczas aplikowania nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacyjnym