Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. Marketingu

HRP Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie oraz realizacja strategii marketingowej marki w social media oraz internecie
  • Tworzenie treści marketingowych, prowadzenie stron internetowych i profili społecznościowych
  • Planowanie komunikacji w social mediach
  • Opracowywanie materiałów marketingowych i ich dystrybucja
  • Opracowywanie materiałów informacyjnych, promocyjnych i reklamowych we współpracy z grafikami
  • Planowanie i koordynowanie pracy grafików oraz agencji zewnętrznych w celu realizacji projektów
  • Analiza rynku oraz konkurencji, tworzenie rekomendacji dotyczących działań marketingowych
  • Monitorowanie konkurencji
  • Koordynacja udziału w wydarzeniach branżowych (m.in. konferencje, targi)
  • Dbanie o jakość i terminowość realizowanych zadań
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami spółki w ramach planowanych i prowadzonych działań marketingowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z mediami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu mediami społecznościowymi
  • Lekkie pióro, umiejętność tworzenia atrakcyjnych treści na social media
  • Umiejętność pisania i redagowania treści
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkoma projektami jednocześnie
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Kreatywność, samodzielność, profesjonalizm
  • Umiejętność tworzenia ciekawych treści
  • Terminowość, systematyczność, proaktywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Orientacja w bieżących trendach w komunikacji marketingowej

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość narzędzi marketingowych i chęci rozwoju oraz dogłębnego poznawania wybranych narzędzi
  • Doświadczenie w pracy z Wordpress
  • Znajomość programów graficznych (Canva, Adobe Photoshop, Adobe Spark i inne)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • biuro w centrum
  • miejsce na rowery
  • work-life - balance

Brzmi dobrze? Twój zespół już na Ciebie czeka.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny)

Wymagane dokumenty:

informacje, o których mowa w art. 221 § 1 k. p., tj. imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane służące do kontaktowania się z kandydatem (np. numer telefonu, adres do korespondencji), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Dodatkowe informacje:

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez HRP Sp. z o. o., prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez HRP Sp. z o. o. przez okres najbliższych 12 miesięcy o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez HRP Sp. z o. o. przez okres najbliższych 12 miesięcy. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej cofnięciem”

W HRP wierzymy w ludzi kreatywnych i przedsiębiorczych, którzy chcą w pełni wykorzystać potencjał swojego przedsiębiorstwa dzięki energii funduszy europejskich. Od 2004 r. wspieramy naszych Klientów, świadcząc kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania dotacji dla firm planujących rozwój poprzez inwestycje i rozwój w obszarze zasobów ludzkich.

Specjalista/ka ds. Marketingu, Łódź