Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. Marketingu

Spółdzielnia Pracy Cukry Nyskie

  • Nysa

    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, koordynowanie i kontrola wszystkich działań marketingowych przedsiębiorstwa.

  • Planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy.

  • Planowanie i realizacja założeń komunikacji z klientem oraz kampanii w mediach.

  • Tworzenie projektów graficznych i ich realizacja według założonych celów

  • Projektowanie spójnych identyfikacji wizualnych.

  • Prowadzenie kampanii performance (Facebook Ads, Google Ads, LinkedIn Ads, Istagram).

  • Tworzenie contentu do social media zgodnie z kalendarzem publikacji: przygotowanie siatki postów oraz treści na Instagram, tworzenie InstaStory, przygotowanie postów na FB, publikacja treści na YT,

  • Nadzór nad wydrukami foli oraz opakowań kartonowych.

  • Nadzór nad projektami Unijnymi.

  • Udział w Targach Międzynarodowych,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Doskonała organizacja pracy własnej.

  • Prawo jazdy kategorii „B”.

  • Posiadasz książeczkę saniatarno-epidemilogiczną.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Możliwość dalszego rozwoju.

  • Pakiet socjalny.

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń.

Zastrzegamy sobie odpowiedź na wybrane oferty.

Producent słodyczy, lider na rynku herbatników w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zespołu osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Przewiń do profilu firmy