Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. Marketingu

zielonyVOLT.plO firmie

  • Farbiarska 86/90, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

zielonyVOLT.pl

Farbiarska 86/90

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie i pomoc w budowie strategii marketingowej firmy

  • Publikacja i działania w obszarze social media

  • Przygotowywanie akcji i materiałów marketingowych

  • Kreowanie wizerunku firmy w Internecie

  • Wykonywanie prostych grafik

  • Przygotowywanie korespondencji reklamowej do klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie, preferowane w specjalizacji reklama/grafika/dziennikarstwo lub technicznej energetyka/OZE (może być w trakcie studiów)

  • Minimum rok doświadczenia w pracy w marketingu, na podobnym stanowisku (warunek konieczny)

  • Bardzo dobra organizacja oraz samodzielność i komunikatywność

  • Obsługa arkusza kalkulacyjnego i MS Word

  • Znajomość social media

  • Bardzo dobra znajomość zasad ortografii/interpunkcji, umiejętność pisania tekstów o różnym charakterze

  • Obsługa programów graficznych, Canva oraz podstawowa wiedza z zakresu fotowoltaiki będą dodatkowymi atutami

To oferujemy

  • Pracę pełną ciekawych wyzwań i ambitnych zadań

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie, możliwość umowy zlecenia dla studentów

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, smartfon

  • Pakiet medyczny

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym środowisku i w pasjonującej, szybko rozwijającej się branży

  • Wsparcie na każdym etapie pracy

  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

zielonyVOLT.pl spółka działająca w branży OZE, wiodący instalator rozwiązań fotowoltaicznych w sektorach klientów indywidualnych i biznesowych, oferujący wyjątkowe i najbardziej innowacyjne produkty na rynku.

Przewiń do profilu firmy