Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. marketingu

GWS POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Bagno 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GWS POLAND sp. z o.o.

Bagno 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej oraz optymalizacja kampanii marketingowo-sprzedażowych;

  • Prowadzenie projektów wewnętrznych oraz dla klientów zewnętrznych: definiowanie zakresu, szacowanie czasu realizacji, planowanie harmonogramów projektu, koordynowanie zadań, zarządzanie budżetem i ryzykiem projektu, komunikacja z klientem, nadzór nad jakością oraz terminowością realizowanych projektów;

  • Inicjowanie działań marketingowych dla produktów, planowanie promocji, współpraca z agencjami marketingowymi, reklamowymi, grafikami;

  • Nadzór nad prawidłową realizacją i rozliczaniem podpisanych umów z wykonawcami na realizację działań informacyjno-promocyjnych i kampanii;

  • Opracowywanie i dostarczanie komunikatów w kanale cyfrowym (strona www, FB, LI, You Tube) oraz bieżące zarządzanie treścią w social mediach;

  • Współuczestnictwo w wytyczaniu kierunków rozwoju; wsparcie komunikacji wewnątrz firmy; wsparcie w opracowywaniu ofert i portfolio działu, uczestnictwo w procesie sprzedażowym;

  • Analizowanie trendów rynkowych w zakresie podjętych działań; przygotowywanie raportów i analiz efektywnościowych z prowadzonych działań;

  • Współpraca przy organizacji eventów, konferencji i udziału firmy w targach;

  • Ciągłe uczenie się i eksperymentowanie z kanałami dotarcia do potencjalnych klientów;

  • Ścisła współpraca z zarządem firmy oraz z kierownikami poszczególnych działów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w marketingu z naciskiem na wzrost sprzedaży (min. 3 lata)

  • Umiejętność koordynacji prac graficznych (znajomość specyfikacji projektowej, procesu wycen);

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2;

  • Biegłej znajomości obsługi mediów społecznościowych wraz udokumentowanym doświadczeniem w zakresie planowania kampanii reklamowych (Facebook, Instagram, YouTube, Linkedin, Google);

  • Doświadczenia w realizacji kilku projektów jednocześnie;

  • Znajomość podstawowych narzędzi graficznych pozwalających na tworzenie szkiców;

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i dojrzałość biznesową;

  • Prawa jazdy kat. B;

  • Referencje, które będą weryfikowane w procesie rekrutacji.

To oferujemy

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego - firma się rozwija i my razem z nią;

  • Swobodę wyboru formy zatrudnienia w zależności od potrzeb;

  • Przestrzeń do samodzielnego działania i podejmowania inicjatywy;

  • Kulturę pracy nastawioną na współpracę, kreatywność i zaangażowanie.

GWS Poland należy do grupy Global4Care.

Od 11 lat współpracujemy zarówno z rynkiem FMCG oraz medyczno-farmaceutycznym, podejmując wciąż nowe wyzwania dla sektora publicznego oraz prywatnego.

Przewiń do profilu firmy